Чи має рф потенціал для масштабного наступу: відповів очільник ГУР
Водночас росія досі здатна проводити серйозні оборонні операції

Російська феднерація не має жодного потенціалу для спроби масштабного наступу в Україні. Про це очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов запевнив в інтерв’ю YahooNews.
«На сьогоднішній день росія не має жодного військового, економічного чи політичного потенціалу, щоб здійснити ще одну спробу серйозного наступу в будь-якій точці України. Крім того, вона цілком здатна вести серйозні оборонні операції, і це саме та проблема, з якою ми зараз зіткнемося», – заявив Буданов.
Однак, за словами Буданова, росія досі здатна проводити серйозні оборонні операції, і це «саме та проблема, з якою Україні доведеться зіткнутись».
Також Буданов повідомив, що рф намагається накопичити певний запас ракет, аби зірвати український контрнаступ, однак запаси ракет вичерпуються.
Читайте також: Буданов розповів, коли росія може масово використати ракети, які зараз накопичує.
«Наразі ворог намагається накопичити запаси й тримати їх у готовності для того, щоб спробувати зірвати контрнаступ ЗСУ, однак правда в тому, що вони звели свої запаси майже до нуля», – підсумував Буданов.
varta1.com.ua: Новини

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу

На Закарпатті вирок отримав чоловік, який підпалював авто військових
Чоловік зумисно перешкоджав діяльності ЗСУ на Закарпатті, підпалюючи авто

Обмежено придатним не загрожує розшук, якщо вони не отримають повістку на ВЛК і не пройдуть її до 5 лютого
У законодавстві про військовий обов’язок і військову службу більше немає визначення «обмежено придатний»
Найкоментованіше
- У Польщі затримано українку, яку розшукували червоною нотою Інтерполу
- Ядерна війна "може статися вже завтра", - Дональд Трамп
- Україна не погодиться на перемир’я на суші, - ОП
- Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
- В Україні перші добровольці у віці 18-24 років склали присягу (ФОТО)
Найчитаніше
- У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
- Зниклу дитину, яку два дні шукали на Тернопільщині, знайшли мертвою
- Стала відома причина смерті підлітка з Тернопільщини, якого знайшли мертвим
- Жителів громади на Львівщині просять не пити воду з урочища на території памʼятки природи "Стежка Івана Франка"
- Помер юнак зі Львівщини, який після ДТП майже місяць боровся за життя
Коментарі