Чи побільшає тюльпанів у Львові наступного року: що відомо (ФОТО)

Відповідь консула Нідерландів

Фото: автор Роман Балук

Понад двадцять сортів тюльпанів сьогодні цвітуть на близько 100 локаціях Львова і громади: у парках, скверах, на клумбах та просто на вулицях. За два роки Нідерланди передали Львову понад 200 тисяч цибулин тюльпанів. Про це повідомили у прес-службі львівської міської ради

Під час візиту до Львова консул України в Нідерландах долучився до конкурсу «Львів – місто весни» та запевнив, що тюльпани розквітнуть у Львові і наступного року.

Фото Роман Балук, ЛМР

Еміль де Севрен Жакет голова торгово-промислової палати Амстердам-Україна та почесний консул України в Королівстві Нідерланди розповів, що мешканці Нідерландів, а також представники бізнесу, не перший рік підтримують українців.

Фото Роман Балук, ЛМР

«Ці тюльпани – знак нашої дружби та відданості Україні. Це подарунок від бізнес-спільноти Нідерландів. Ми знаємо, що українці, на жаль, не можуть приїхати до нас, тож ми вирішили принести часточку Нідерландів сюди, адже це важливий національний символ нашої країни», – каже Еміль де Севрен Жакет.

За даними управління екології та природних ресурсів Львова тюльпани квітнуть на сотні малих та великих локаціях у Львівській громаді.

Мешканці не нищать квіти, добре їх сприймають, фотографують.

Читайте також: продавали контрафактні навушники відомого бренду на Львівщині: судитимуть групу осіб

В управлінні туризму міста додають, що квітучі локації неабияк приваблюють туристів, а також допомагають складати нові маршрути містом.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена