Чи приєдналася Україна до неоголошеної війни Ізраїлю з Іраном
Іран розглядає Україну потенційним винуватцем вибухів на заводах
Уряд Тегерана розглядає Україну як можливого організатора повітряних ударів по критичній інфраструктурі, які трапилися в ніч на 29 січня.
Тоді по збройовим заводам в Ісфахані та інших провінціях були нанесені удари з повітря, ймовірно, безпілотниками.
Високопоставлене політичне джерело в іранській столиці повідомило, що Київ фігурує в числі потенційних винуватців події, пише Amwajmedia.
Також обговорюється версія можливої причетності до повітряних атак Азербайджану, на чиє посольство в Тегерані нещодавно було скоєно напад.
Видання вказує, що в цій події також міг зіграти свою роль Ізраїль, хоча офіційно Тегеран поки що не звинуватив жодну з країн у події.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі