Чи загрожують наслідки ймовірного теракту на ЗАЕС Києву
Міністр охорони здоровʼя України дав рекомендації українцям

У разі теракту на Запорізькій атомній електростанції, Київ не відчує наслідки цього злочину.
Міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко в ефірі «Ми-Україна» заявив, що «Київ поза межею впливу». Чиновник додав, що зараз ключове завдання - робити все можливе, щоб запобігти теракту.
«Друге - не створювати паніку і штучного ажіотажу. Навіть якщо щось стається - слухати рекомендації, оскільки саме ці рекомендації, які даються у той конкретний період часу, є прив'язані до конкретної ситуації і радіаційного моніторингу, і це ми проходили уже при багатьох надзвичайних ситуаціях. Коли є надзвичайна ситуація - є рекомендації, вони і їх чітке дотримання… якраз і рятують життя», - підкреслив Ляшко.
varta1.com.ua: Новини

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу

На Закарпатті вирок отримав чоловік, який підпалював авто військових
Чоловік зумисно перешкоджав діяльності ЗСУ на Закарпатті, підпалюючи авто

Обмежено придатним не загрожує розшук, якщо вони не отримають повістку на ВЛК і не пройдуть її до 5 лютого
У законодавстві про військовий обов’язок і військову службу більше немає визначення «обмежено придатний»
Найкоментованіше
- Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
- На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
- Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ
Найчитаніше
- Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
- У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
- На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх
- У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
- На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич
Коментарі