Членам ДВК у Личаківському районі загрожує від семи до десяти років ув'язнення

WhatsApp Image 2020-11-22 at 12.49.58
WhatsApp Image 2020-11-22 at 12.49.58

Сьогодні, 22 листопада, у поліцію надійшло повідомлення про можливе порушення виборчого законодавства на одній з виборчих дільниць, розташованій на території Личаківського району Львова. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.Деякі члени комісії ДВК, підписали протокол про підрахунок голосів виборців до завершення волевиявлення громадян, підрахунку голосів та остаточного заповнення вказаного протоколу.

За цим фактом слідчі Личаківського відділу поліції, за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури № 1, відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 158-3 (фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на термін п’ять років.