Чого очікувати від долара наступного тижня: банкір озвучив новий прогноз

Та який готівковий курс зараз

ФОТО: ілюстративне

До 19 жовтня в Україні не очікується різких змін вартості готівкового долара. Ціна коливатиметься в рамках 37-38 грн – що загалом відповідає поточним показникам. Відповідно, скупити валюту зараз і незабаром її вигідно продати, не вийде. Про це розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий, пише  OBOZ.UA.

Він пояснив, що загалом у цей час валютний ринок «житиме» за правилами режиму «керованої гнучкості».

«Поточні коливання курсів валют будуть незначними і різновекторними. Адже, за великим рахунком, ситуація залежатиме від балансу між попитом і пропозицією», – пояснив банкір.

При цьому він наголосив: також НБУ може вдатися до ліберальнішої тактики впливу на курсоутворення. Зокрема, іноді збільшуючи чи зменшуючи обсяги валютних інтервенцій – залежно від рівня попиту.

Втім, до якихось потрясінь це навряд чи призведе. Адже, за словами Лєсового, «ринок уже звик до режиму »керованої гнучкості".

«Загалом наступного тижня ситуація на валютному ринку буде більшою мірою схожа на попередні два тижні. Лишень коливання курсів можуть бути помітнішими – проте без стрибків», – резюмував він.

Курс від НБУ

НБУ ж на 10 листопада визначив офіційний курс долара в 36,03 грн. Що на 1 коп нижче курсу 9 листопада.

Втім, цією дією регулятор лише повернув офіційну вартість валюти на рівень 8 листопада. А ось до того – 7-го числа – опустив її одразу на 13 копійок: 6 листопада офіційний курс долара в Україні становив 36,17 грн.

Який готівковий курс зараз

Увечері 9 листопада банки виставили курс готівкового долара на середньому рівні 37,27/37,7 грн (купівля/продаж).

В обмінниках курс визначили у середні 37,6/37,7 грн (купівля/продаж).

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також