Чоловік, який побив поліцейських у новорічну ніч на Волині, може сісти на 5 років в тюрму

Фігурант був п'яним та порушував вимоги комендантської години

Слідчі оголосили підозру фігуранту, який вчинив погрозу поліцейським у новорічну ніч. Інцидент трапився 1 січня, у Луцьку, близько 4 години ранку. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Волинській області.

Зазначається, що піший наряд поліції помітив на вулиці чоловіка, який порушував вимоги комендантської години і був у стані сп’яніння.

На законну вимогу показати документи і пояснити причину перебування на вулиці він не відреагував. Натомість, вчинив опір поліцейським, нанісши кілька ударів.

Фігурант був затриманий у порядку ст. 208 КПК України та поміщений до підрозділу поліції.

За процесуального керівництва прокуратури, слідчі Луцького РУП оголосили йому вчора про підозру за ч. 2 ст. 345 Кримінального Кодексу.

Читайте також: правоохоронці встановили 19-річного хлопця, причетного до пошкодження Менори у Львові (ФОТО)

Максимальна санкція – до 5 років позбавлення волі.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю