Чоловік наклав на себе руки на місці ДТП на Харківщині, у якій загинула жінка та дитина (ФОТО)
Водій під час обгону виїхав на зустрічну смугу, але не впорався з кермуванням і зіткнувся з легковиком і вантажівкою
Трагічна дорожньо-транспортна пригода сталася 25 травня близько 14:40 на автодорозі Харків–Охтирка, неподалік села Крупчине Богодухівського району. Внаслідок аварії загинули дві пасажирки, серед яких трирічна дитина, а водій вчинив самогубство. Про це розповіла поліція Харківської області.
За попередніми даними, водій автомобіля Hyundai Tucson, виконуючи маневр обгону, виїхав на смугу зустрічного руху, не впорався з керуванням і допустив зіткнення з Fiat Tipo, що рухався в попутному напрямку. Після цього Hyundai зіткнувся з вантажівкою Renault Magnum з напівпричепом, яка рухалася зустрічною смугою.
У результаті аварії на місці події загинули 45-річна пасажирка та триpічна дівчинка — пасажири Hyundai. Водночас 52-річний водій цього ж автомобіля, перебуваючи у стані глибокого емоційного потрясіння, наклав на себе руки просто на місці трагедії.
Фото: ГУНП у Харківській області
Водії інших транспортних засобів зазнали гострої реакції на стрес. Наразі поліція встановлює всі обставини ДТП. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині водій, рухаючись заднім ходом, збив жінку
Внаслідок ДТП літня жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Прямував на прощу: на Закарпатті в ДТП загинув отець родом з Польщі (ФОТО)
В автомобілі також перебував неповнолітній ужгородець - його госпіталізували для надання медичної допомоги
У Львові водій BMW грубо порушив ПДР: момент зафіксували на відео
Чоловік перетнув суцільну лінію, інспектори оперативно встановили порушника
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі