Чоловік підпалив себе перед Генеральним консульством України в Кракові

Спочатку вигукував гасла, що чоловіки повинні повернутися до України і захищати батьківщину

Генеральне консульство України в Кракові /ФБ

63-річний українець підпалив себе перед Генеральним консульством України в Кракові.

Як повідомляє Yavp.pl інцидент стався о близько 7:50 сьогодні, 13 квітня, перед  Генеральним консульством України в Кракові на вул. Belina-Prażmowskiego 4.
За даними правоохоронців, чоловік, який стояв у черзі до консульства, в якийсь момент почав поводитися неадекватно. Спочатку він вигукував гасла українською мовою про те, що чоловіки повинні повернутися до України і захищати батьківщину від росіян. Потім облив себе  легкозаймистою речовиною і почав тікати з місця події. 

Патруль поліції разом зі свідками інциденту кинулися гасити вогонь і викликали швидку допомогу. Українця госпіталізували, його стан лікарі оцінюють як важкий та такий, що загрожує життю. 

На місці працює поліція, про подію повідомлено прокуратуру.

Читайте також: Польща скасувала візові привілеї для кількох категорій громадян України.

На інцидент відреагувало Міністерство закордонних справ України. Речник МЗС Олег Ніколенко повідомив, що постраждалий від підпалу чоловік жив у Польщі.  
«Генконсульство підтримує зв'язок із польськими правоохоронцями, які розпочали розслідування для встановлення причин та всіх обставин трагедії. Консули також контролюють надання медичної допомоги чоловікові та встановлюють зв'язок із його сім'єю», - повідомив Олег Ніколенко.

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко