Чоловік порізав вени у ТЦК на Київщині: що кажуть у військкоматі

У передмісті Києва патрульні затримали чоловіка і доправили його до ТЦК

ФОТО: ілюстративне

Мережею шириться черговий скандал з участю працівників ТЦК.

Чоловіка затримали до початку комендантської години, доставили до ТЦК, де, як стверджується, побили та доставили у Вишневе на ВЛК. Після того, як він порізав собі вени, його нібито викинули на вулиці у Вишневому. Про цю історію розповіла журналістка Олександра Захарова.  

Фото: Олександра Захарова

Київський обласний ТЦК та СП прокоментував цю історію. Там розповіли, що після затримання чоловіка доставила до 1-го відділу Бучанського РТЦК. 

 При перевірці військово-облікових даних з’ясувалося, що даний громадянин не перебуває на військовому обліку та перебуває у розшуку поліції. 

«Таким чином, він ухилявся від проходження військової служби та виконання свого конституційного обов'язку. Під час перебування громадянина в РТЦК та СП до нього не застосовувались фізичні методи впливу, моральний тиск та погрози зі сторони військовослужбовців ТЦК та СП. В приміщенні ТЦК даний громадянин спроб самогубства не вчиняв», - йдеться у повідомленні.

Як зазначає Київський обласний ТЦК та СП, вже наступного дня, вранці, затриманий пройшов військово-лікарську комісію у лікарні Києво-Святошинського району та був визнаний придатним до військової служби. 

Раніше повідомляли: в одному із закарпатських ТЦК помер чоловік

«Однак, перед відправкою до навчально центру для проходження базової військової підготовки громадянин здійснив втечу. На даний час місце його перебування невідоме», - додали у військкоматі.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також