Чоловік повісився на газовій трубі перед будинком колишньої
Вночі мешканці Молдаванки виявили в своєму дворі молодого чоловіка, повішеного на газовій трубі. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.
Сьогодні вночі, на вулиці Мечникова, 51, місцеві мешканці у своєму дворі виявили повішеного чоловіка, про що повідомили на лінію «102».
Правоохоронці, які прибули на місце події, побачили молодого чоловіка, який висів на мотузці, що була прикріплена до газової труби.
Встановлено, що загиблий — 38-річний мешканець Одеси.
За попередніми даними, слідів насильницької смерті на тілі загиблого не виявлено. Передбачається, що смерть настала внаслідок асфіксії (удушення).
За фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 115 (умисне вбивство з позначкою «самогубство») Кримінального кодексу України. Обставини і причини події з’ясовуються.
За непідтвердженими поки що даними, за згаданою вище адресою проживає колишня дружина загиблого.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі