Чоловік став «багатодітним» батьком, щоб виїхати закордон

За це він заплатив 1000 доларів

На Закарпатті прикордонники викрили 28-річного громадянина України, який намагався вдати із себе багатодітного батька. Про це інформує ДПСУ.

Мешканець міста Харків, повідомив інспектору, що має трьох дітей.

На підтвердження своїх слів українець показав два свідоцтва, що були внесені у додаток «Дія», щодо відомостей про третю дитину, батько сказав, що з невідомих йому причин електронна версія свідоцтва про народження не відображається у застосунку.

Тому він потурбувався про виготовлення нотаріально завіреної копії свідоцтва про, нібито, народження третьої дитини.

У прикордонників виникли сумніви щодо дійсності вказаного свідоцтва.

Українець зізнався, що за 1000 доларів США скористався послугами чоловіка, який запропонував виготовити підроблений документ.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим