Чоловік задушив цивільну дружину і тиждень мешкав у квартирі з загиблою (фото)
Фігуранту повідомили про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115
У Жовтих Водах, що в Дніпропетровській області поліцейські затримали 43-річного підозрюваного у вбивстві цивільної дружини. Чоловік під час сварки задушив 39-річну жінку, після чого перемістив її тіло в іншу частину кімнати, прикривши речима і ще майже тиждень жив з тілом. Про це повідомили у прес-службі Кам'янського районного управління поліції
До поліції 2 січня близько 12:00 надійшло повідомлення про трупний запах в однієї з квартир у Жовтих Водах. Виїздом на місці події поліцейські провели першочергові слідчі дії. Судово-медичний експерт зафіксував природній процес розкладання.
«За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України. Для встановлення остаточної причини смерті жінки був призначений комплекс судових експертиз з відібранням необхідних біологічних матеріалів», - повідомили у поліції.
Уже 24 січня було встановлено причину смерті потерпілої. Експертиза показала, що смерть жінки настала внаслідок механічної асфіксії.
«За підозрою у скоєні умисного вбивства поліцейські затримали 43-річного цивільного чоловіка жінки. Як з`ясували правоохоронці, 25 грудня близько 15:00 між подружжям виникла сварка. Під час конфлікту чоловік штовхнув жінку, накинув на шию ремінь та затягнув його. Після скоєного пішов з помешкання. Повернувшись додому, фігурант вирішив приховати злочин. Зловмисник перетягнув тіло жінки в іншу частину кімнати, де закидав його речами та коробками і майже тиждень мешкав у квартирі із загиблою», - додали в поліції.
Читайте також: Нацполіція розшукує зниклу 19-річну маму з двома неповнолітніми дітьми
За погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою фігуранту повідомили про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
Коментарі