Чоловік завдав ножового поранення обличчя поліцейському
Подія трапилась у Павлограді
Наряд поліції прибув за викликом про хуліганство. Підозрюваний був в роздягнутому вигляді та були помітні сліди поранення у живіт. Чоловік погрожував завдати собі подальші ушкодження.
Під час спілкування чоловік поводився агресивно та, коли правоохоронці спробували забрати ножа та заспокоїти його, чоловік завдав поліцейському ножове поранення обличчя. Аби зупинити чоловіка,було застосовано табельну вогнепальну зброю. Проте він продовжив розмахувати ножем та поранив себе у шию.
Читайте також: Суд покарав жительку заходу України, яка коригувала обстріл залізниці (ФОТО)
32-річного місцевого жителя доставили до лікарні та затримали. Йому загрожує кримінальна відповідальність в порядку ст. 348 Кримінального кодексу України (посягання на життя працівника правоохоронного органу). Слідчі дії тривають. Поліцейському надана необхідна медична допомога.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі