Чоловікам, яким дозволили виїхати за кордон, доведеться внести заставу
На суму 200 тисяч гривень
В Україні в експериментальному форматі запускають послугу «єВідрядження», яка дозволить оформлювати дозвіл на робочі поїздки за кордон.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму «Telegram»-каналі.
Послуга буде доступна на порталі «Дія» з 1 вересня 2022 року. Скористатися нею зможуть фізичні особи-підприємці та юридичні особи, однак виїхати з країни можна буде не довше, ніж на 7 днів.
«Підготуйтесь до старту «єВідрядження»: подайте податкову звітність, сплатіть єдиний соціальний внесок, за сім днів до відрядження внесіть 200 тисяч гривень на рахунок «Ощадбанку». Важливо, щоб середня зарплата в компанії була не менше 20 тисяч гривень», — повідомив міністр.
Він відзначив, що одночасно відправити у відрядження підприємство зможе не більше 10 % співробітників.
Нагадаємо, Кабмін дозволив виїзд за кордон деяким чоловікам.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі