Чому до НМТ (ЗНО) 2025 варто готуватися заздалегідь?

Чому до НМТ (ЗНО) 2025 варто готуватися заздалегідь?

У 2025 році вступні іспити до університетів знову пройдуть в оновленому форматі ЗНО – у вигляді національного мультипредметного тесту (НМТ). І одинадцятикласники вже активно готуються до цього тестування, адже від його результату залежить, в якому університеті пройде величезний, дуже важливий етап їхнього життя та початок професійної кар’єри. Для тих школярів, які у 2025 році планують вступати до університету, але досі не почали готуватися до іспиту, у цій статті розповідаємо, чому підготовку доЗНО/НМТ 2025 потрібно було починати ще вчора.


Можливість нівелювати невизначеність з іспитом

З 2022 року вступні іспити ЗНО були модернізовані під сучасні обставини. Так з’явився формат національного мультипредметного тесту. Щоправда, щороку цей іспит дещо змінювався, і, зрештою, у 2024 році виглядав так:

●      Весь екзамен проводився в один день, у форматі комп’ютерного тесту.

●      Тестування складалося з 4 блоків-предметів, на кожен з яких було виділено 60 хвилин. 3 предмети (українська мова, математика, історія України) – обов’язкові для кожного учасника, ще 1 предмет дитина вибирає сама.

●      У 2024 на іспиті також не було завдань відкритої форми, що вимагають розгорнутої відповіді.


Яким буде іспит НМТ у 2025 році, стане відомо лише за кілька тижнів. Проте вже зараз зрозуміло, що мультипредметний тест знов базуватиметься на актуальній програмі ЗНО. Тому, знаючи основні теми, школярі можуть ефективно готуватися до іспиту, навіть якщо точний формат ще не відомий. Що раніше учень починає підготовку, то більше в нього шансів бути готовим до будь-якого іспиту.

Інші переваги завчасної підготовки до іспиту НМТ/ЗНО

Очевидно, що тривалість підготовки до іспиту корелює з результатом учасника. Наведемо кілька важливих переваг такого підходу:

●      Глибоке розуміння тем. Далеко не всі предмети та теми даються учням та ученицям легко. Що раніше вони розпочинають готуватися, то більше в них часу детально повторити всі теми та поняття, знання яких знадобляться на іспиті.

●      Можливість ефективно закріплювати знання. Наявність достатньої кількості часу до іспиту дає дитині не лише детально пройти всі теми, а й постійно повертатися до повторення та закріплення пройденого матеріалу.

●      Ґрунтовна робота з практичними завданнями. Проходження тестів при підготовці до НМТ – це одна з найважливіших частин підготовки. І з раннім її початком у дитини знайдеться достатньо часу, щоб вдосталь практикуватися.

●      Психологічний комфорт. Розуміти, що іспит незабаром, а ти до нього зовсім не готовий – це величезний стрес. Такий самий, як і інтенсивна підготовка 24/7 за тиждень чи місяць до іспиту. Якщо починати підготовку заздалегідь, можна і якісно пройти матеріал, і зберегти здоровий баланс у всіх сферах життя.

Немає жодних мінусів у підготовці до НМТ заздалегідь. Проте зауважимо, що тривалість підготовки зовсім не означає її ефективності. Для якісного навчання багато хто вирішує записатися на спеціалізовані курси.

Як вибрати курси підготовки?

«Оптіма» — провідний освітній заклад в Україні. Окрім якісної середньої освіти дистанційна школа також пропонує майбутнім учасникам НМТ курси підготовки до важливого іспиту:

●      сучасні та якісні авторські методики та навчальні матеріали;

●      заняття онлайн у мінігрупах до 10 осіб;

●      можливість вибирати групу за зручним для дитини часом занять;

●      індивідуальні навчальні траєкторії для кожної дитини (залежно від мети кожного учня);

●      великий вибір предметів НМТ;

●      курси на 6, 9 або 11 місяців – ідеально для ґрунтовної підготовки;

●      велика увага приділяється практиці та аналізу помилок учнів.

Сподіваємося, цей текст переконав вас, що готуватися до НМТ 2025 потрібно заздалегідь. Ну а описані вище курси від школи «Оптіма» можуть стати орієнтиром при виборі власних підготовчих класів. Не баріться та починайте готуватися завчасно!

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також