«Чому не служиш?»: у Львові побили чоловіка за зелене волосся

Як покарали винуватця

Фото ілюстративне

Личаківський районний суд Львова виніс вирок чоловіку, який побив іншого на вулиці Медової Печери. Про це пише  LVIV.MEDIA  з посиланням на  Єдиний державний реєстр судових рішень.

Інцидент стався у Львові на вул. Медової Печери. Обвинувачений сидів зі знайомим в автомобілі та побачив потерпілого, який переходив дорогу.

Він звернув увагу на чоловіка, адже у нього було зелене волосся.

У суді обвинувачений свою вину визнав та розповів, що коли потерпілий проходив повз автомобіль, вони вигукнули йому «Чому не служиш?».

Тоді між чоловіками виник словесний конфлікт. Надалі обвинувачений вийшов з автомобіля, підійшов до чоловіка і вдарив його кулаком обличчя, від чого останній впав на асфальт.

Також він сказав, що через декілька днів підходив до потерпілого та просив вибачення. Зустрівся із його батьками, які хотіли 20 тисяч гривень грошової компенсації.

У суді потерпілий пояснив, що він вийшов викинути сміття, а коли переходив дорогу з автомобіля двоє чоловіків почали йому викрикувати «Чого ти не в армії?».

Він не реагував, викинув сміття, повернувся та очікував перейти дорогу. В цей час з автомобіля вийшов один із чоловіків та вдарив його в обличчя.

Внаслідок таких дій у потерпілого була розсічена губа, пошкоджені зуби й струс головного мозку. Відтак він був змушений місяць проходити лікування.

Також він подав цивільний позов на компенсацію завданої шкоди у розмірі 50 тис. гривень.

Суд визнав чоловіка винним у завданні легкого тілесного ушкодження та призначив покарання у виді штрафу розміром 850 гривень.

Читайте також: львівський суд покарав сержанта, який відмовився виконувати наказ командира

Також суд ухвалив стягнути з нього 5 тис. грн на відшкодування моральної шкоди.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також