«Чутливе відлуння»: в ОП відреагували на удар по нафтовому терміналу в росії

Війна все більше заходить на територію росії

Фото з соцмереж

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував недавній удар по нафтовому терміналу «Усть-Луга Ойл» в Ленінградській області, назвавши його вкрай чутливим відлунням агресії".

Він заявив, що війна все більше заходить на територію росії.

«Будемо відверті: тільки три паралельні процеси приведуть нас до правильного фіналу - обов'язкові тактичні поразки росії на полі бою, тотальна ізоляція росії в міжнародних інститутах (перш за все в Радбезі ООН) і повна втрата росією можливості отримувати суттєві надходження від продажу сировини», - написав він.

Подоляк впевнений, що поки росія існує у «путінському вигляді», ризики фатальні для всіх, тому справжні санкції неминучі:

 «Навіть якщо світ буде нездатний пригальмувати роботу економіки агресора, це обов'язково відбудеться за логікою самої війни. Неможливо запустити механізм кривавого конфлікту і не зазнати абсолютних втрат самому. Особливо після двох років повномасштабної війни. Багато що в прямому і переносному сенсі згорить».

Читайте також: Юрій Ігнат назвав головні цілі для Сил оборони України

Радник голови ОПУ додав, що неможливо почати агресію проти сусідньої держави і сподіватися на тиху покірність жертві і незмінність роботи своєї олігархічної/корупційної економіки.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також