Чи мають США готовий план щодо закінчення війни: відповідь Зеленського
За його словами, Київ готовий діяти згідно законів та міжнародного права
Президент України Володимир Зеленський заявив, що не бачить, що є готовий план у США. Під час його розмови з президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом було недостатньо часу для того, щоб сформувати план.
Про це глава держави заявив під час спілкування із журналістами на Мюнхенській безпековій конференції
"Я готовий у будь-який момент реально говорити. Ми готові говорити про все. Від контингенту до гарантій безпеки. Ми готові до будь-якої конструкції, щоб зупинити путіна", - зазначив президент.
Читайте також, 12 лютого, відбулася телефонна розмова між Дональдом Трампом і російським диктатором путіним. Одразу після неї американський президент подзвонив Зеленському.
Очільник Білого дому пояснив, чому спочатку поговорив з "фюрером", а вже потім - з українським лідером
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
Коментарі