Чи виділяла насправді кошти Львівська міська рада на демонтаж АЗС?
Бюджетна комісія Львівської міської ради не погоджувала кошти на знесення станції АЗС на Лемківській, 9. Про це повідомив член комісії, депутат ЛМР Любомир Босаневич, пише Форпост.
«Стосовно демонтажу заправки на Лемківській 9... Не говоритиму про законність її чи ні, хочу сказати про інше... Зі слів Ярослава Жукровського гроші у сумі 1 млн.грн. на демонтаж заправки виділила Львівська міська рада. Близько місяця тому до нас на бюджетну комісію приходив Мирослав Гавриляк в.о.керівника Юридичного департаменту ЛМР з проханням погодити 1 млн.грн.на демонтаж заправки на вул.Лемківській 9, рішення не було прийнято, і відповідно кошти у сумі 1 млн. грн. не погодили. Якщо б департамент хотів використати та переросподілити свої кошти на демонтаж заправки, то б мусів ту процедуру пройти знов таки через бюджетну комісію», - написав Любомир Босаневич на своїй сторінці у Фейсбук.
«Хтось щось не договорює, або вводить свідомо громаду та депутатів в оману...», - додав депутат.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Львівщину атакували ворожі бойові безпілотники
На місцях працюють профільні служби та визначають масштаби наслідків
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі