Чим здивує новий проект #СМАЧНОНАШУВАРІ


18 травня розпочнеться новий проект #СмачноНаШуварі. Він передбачає серію унікальних майстер-класів від професійних шеф-кухарів Львова. Всі заходи будуть проходити на ринку “Шувар” у терміналах “Риба та морепродукти”.


Учасниками стануть найкращі кулінарні майстри міста, вже дали свою згоду у проекті:
Слонопас Андрій (“Terazza”), Климович Андрій (“Рафаель”), Сподарик Петро (“Старий Рояль”), Герилів Ігор (“Шопен”), Гаргас Роман (“Євроготель”), Мудрик Юрій (“Доктор Фауст”), Патрічі Флорін (член правління асоціації “Західна Шеф Група”), Гінтс Осіс (“Панорама”), Калінін Юрій (“Антрекот”), Сеник Василь (“Овочева Антресоль”).


Перший майстер-клас у рамках #СмачноНаШуварі відбудеться вже 18 травня о 12.00 у терміналі “Риба та морепродукти”. Його проведе Андрій Слонопас, шеф-кухар із 16-річним досвідом. Майстер працював в українському, італійському і німецькому форматах. Зараз керує кухнею ресторану “Terazza”.


Здивуйте своїх друзів і рідних смачними стравами! Навчіться готувати та продегустуйте салат із тунця та ікри тобіко, а також осетр на подушці з болгарського перця. Чекаємо Вас на 18 травня о 12.00 у терміналі “Риба та морепродукти” на #СмачноНаШуварі!


Вхід вільний. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/ClOlBR

varta1.com.ua: Новини