Ціна нашої свободи: завтра Львів попрощається із трьома захисниками України
Герої Степан Полулященко, Євген Гусєв, Віктор Циран знайдуть вічний спочинок на Личаківському кладовищі
![жалоба](/uploads/media/e7/07/e7079153ea3bf851c0f3e7b62d2c7088_w1280.jpg)
У п’ятницю, 29 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцями Степаном Полулященком, Євгеном Гусєвим та Віктором Цираном, які захищали Україну від окупантів.
Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
![](/uploads/media/42/ee/42ee98f7597816f7be9c7a3834d07991_w640.jpg)
Степан Полулященко (24.04.1967-24.12.2023). Уродженець села Малі Ланки Львівського району Львівської області.
Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78. Здобув професійно-технічну освіту у Львові. Після завершення навчання проходив військову службу в Баку (Азербайджанська Республіка).
У мирний час працював у ТОВ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» та у ТДВ «Львівське взуттєве виробничо-торговельне підприємство «Прогрес». Згодом займався приватним підприємництвом у ресторанній сфері. Захоплювався читанням літератури.
Брав активну участь у подіях під час Революції Гідності. Протягом 2015-2016 років боровся із окупантами у зоні проведення антитерористичної операції. У 2017 повернувся на фронт і продовжував боронити державу до 2018 року.
На другий день повномасштабного вторгнення російської федерації за власним бажанням знову став на захист Батьківщини. Спершу виконував бойові завдання у Гостомелі Київської області, далі – на східному напрямку у лавах 15-го Слов’янського полку Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Наказом Командувача Національної гвардії від 8 вересня 2023 року був відзначений нагрудним знаком «За доблесну службу».
У Степана Полулященка залишилися батьки, брат, сестра та племінники.
![](/uploads/media/21/7d/217d336feca6a77e79266331731a4e9e_w640.jpg)
Євген Гусєв (27.02.1988-15.11.2023). Уродженець міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Протягом 2004-2007 років здобув освіту за спеціальністю «електрогазозварник». Після завершення навчання працював різноробом на будівництві у Сєвєродонецьку.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 88-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського Військово-морських Сил Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на південному напрямку.
У Євгена Гусєва залишилися друзі та бойові побратими.
![](/uploads/media/06/cc/06cccdf3831b190d7015da39e4f34ec8_w640.jpg)
Віктор Циран (18.10.1972- 23.12.2023). Народився у місті Маріуполі.
Здобув повну середню освіту у місцевій школі. У мирний час працював водопропровідником у житлово-експлуатаційній конторі в Маріуполі.
Сусіди Віктора Цирана захоплювалися його майстерністю і завжди зверталися до нього за допомогою. За словами рідних, він був «винятково доброю і сердечною людиною, постійно приносив додому тварин і виходжував їх». Захоплювався рибальством і обожнював відпочинок на природі.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації Віктор Циран разом із родиною був змушений покинути рідну домівку і переїхати до Львова. Тут він став на захист Батьківщини від російських окупантів у складі військової частини А7091. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету і територіальної цілісності держави на східному напрямку. Мав дуже теплі взаємини із своїми побратимами.
Читайте також: молодий поліцейський загинув під час масованого обстрілу вокзалу у Херсоні.
У Віктора Цирана залишилися дружина, троє дітей і сестра.
![](/uploads/media/c6/c1/c6c10c8e628eec4a9d176a99930ca1f8_w960.jpg)
Новим керівником Рівненської ОВА став Коваль
Раніше він був головою райадміністрації
![](/uploads/media/f7/43/f743903d92ebb5376001d22628b0a45c_w640.jpg)
У Чернівцях чоловік вистрибнув з вікна будівлі ТЦК: швидка забрала в лікарню
Відомо, що потерпілому 43 роки
![](/uploads/media/3c/b5/3cb56ddbc8df7292d2dd7847abfc8990_w1600.jpg)
На західних кордонах безпілотники «полюють» за чоловіками, які намагаються незаконно залишити Україну (ФОТО)
Дві групи порушників кордону затримали за допомогою безпілотника