Ціна нашої свободи: завтра Львів попрощається із трьома захисниками України

Герої Степан Полулященко, Євген Гусєв, Віктор Циран знайдуть вічний спочинок на Личаківському кладовищі

жалоба
Львів 2023/ скриншот відео ФБ/Володимир Зеленський

У п’ятницю, 29 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцями Степаном Полулященком, Євгеном Гусєвим та Віктором Цираном, які захищали Україну від окупантів.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі. 

Степан Полулященко (24.04.1967-24.12.2023). Уродженець села Малі Ланки Львівського району Львівської області.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78. Здобув професійно-технічну освіту у Львові. Після завершення навчання проходив військову службу в Баку (Азербайджанська Республіка).

У мирний час працював у ТОВ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» та у ТДВ «Львівське взуттєве виробничо-торговельне підприємство «Прогрес». Згодом займався приватним підприємництвом у ресторанній сфері. Захоплювався читанням літератури.

Брав активну участь у подіях під час Революції Гідності. Протягом 2015-2016 років боровся із окупантами у зоні проведення антитерористичної операції. У 2017 повернувся на фронт і продовжував боронити державу до 2018 року.

На другий день повномасштабного вторгнення російської федерації за власним бажанням знову став на захист Батьківщини. Спершу виконував бойові завдання у Гостомелі Київської області, далі – на східному напрямку у лавах 15-го Слов’янського полку Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Наказом Командувача Національної гвардії від 8 вересня 2023 року був відзначений нагрудним знаком «За доблесну службу».

У Степана Полулященка залишилися батьки, брат, сестра та племінники. 

Євген Гусєв (27.02.1988-15.11.2023). Уродженець міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Протягом 2004-2007 років здобув освіту за спеціальністю «електрогазозварник». Після завершення навчання працював різноробом на будівництві у Сєвєродонецьку.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 88-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського Військово-морських Сил Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на південному напрямку.

У Євгена Гусєва залишилися друзі та бойові побратими. 

Віктор Циран (18.10.1972- 23.12.2023). Народився у місті Маріуполі.

Здобув повну середню освіту у місцевій школі. У мирний час працював водопропровідником у житлово-експлуатаційній конторі в Маріуполі.

Сусіди Віктора Цирана захоплювалися його майстерністю і завжди зверталися до нього за допомогою. За словами рідних, він був «винятково доброю і сердечною людиною, постійно приносив додому тварин і виходжував їх». Захоплювався рибальством і обожнював відпочинок на природі.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації Віктор Циран разом із родиною був змушений покинути рідну домівку і переїхати до Львова. Тут він став на захист Батьківщини від російських окупантів у складі військової частини А7091. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету і територіальної цілісності держави на східному напрямку. Мав дуже теплі взаємини із своїми побратимами.

Читайте також: молодий поліцейський загинув під час масованого обстрілу вокзалу у Херсоні.

У Віктора Цирана залишилися дружина, троє дітей і сестра.
varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також