«Ціна війни»: у Львові поставили дитячі візочки за кількістю вбитих у війні дітей

Учасників акції просять розповідати про злочини ворога, фотографувати акцію та публікувати їх у соціальних мережах з хештегом #closethesky

Фото ЛМР

У центрі Львова, 18 березня, розпочалась соціальна акція «Ціна війни», мета якої – привернення уваги до смертей безневинних українських дітей. На площі Ринок поставили 109 дитячих візочків, як символ 109 вбитих з часу повномасштабного вторгнення ворога дітей. Про це пише ЛМР.

Під час акції «Ціна війни» на площі виставили 109 порожніх дитячих візочків. Вони є символами життів тих, хто більше не побачить цього світу, своїх рідних та мирної України.

«За 22 дні повномасштабного вторгнення російські війська безжально вбили 109 українських дітей. 109 дітей, які стали ангелами й тепер, замість рішучих дій світу, охороняють небо України. Ця цифра не враховує втрат у Маріуполі, який постійно перебуває під обстрілами.

Кількість смертей щодня збільшується через геноцид, який вчиняє ворог над українськими людьми.

Львів, що сьогодні став вимушеною домівкою для багатьох дітей, яким разом із мамами вдалось евакуюватися з-під обстрілів, вкотре привертає увагу до смертей безневинних дітей», — зазначають організатори акції.

Організатором акції є Львівська міста рада в межах кампанії «United for Ukraine».

Учасників акції просять розповідати про злочини ворога, фотографувати акцію та публікувати їх у соціальних мережах з хештегом #closethesky.

Читайте також