Ціни на електроенергію для населення не підвищуватимуть
З турботою про людей
Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що ціни на електроенергію для населення під час війни не будуть підвищувати.
Втім, у Міненерго розробляють алгоритм, який допоможе всім генераціям нормально працювати в умовах війни.
«Безумовно, ніхто тарифів не підвищуватиме. Я думаю, ми зараз розробимо певний алгоритм, який допоміг би всім генераціям спокійно пройти цей період», — повідомив Галущенко.
Зазначимо, від початку війни рівень розрахунків на ринку електроенергії впав на 30 %.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- Україна почала перетворювати Крим на тягар для Путіна, – Bloomberg
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
Коментарі