COVID наступає на п’яти: у декількох областях України можливе введення карантинних обмежень
Зараз на території країни циркулює штам «омікрон»

У Львівській, Чернівецькій та Тернопільській областях місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядають запровадження заходів проти поширення COVID-19.
Про це повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін у інтерв’ю «Forbes».
За його інформацією, в Україні за тиждень з 10 по 16 жовтня на ковід захворіли понад 22 тисяч людей.
Це на 37 % менше, ніж тижнем раніше. Однак це може не відображати реальний рівень захворюваності, оскільки люди стали менше звертатися до лікарів. Кількість проведених тестів COVID-19 знизилося на 23 %.
«У середньому ми робимо 116–120 тисяч досліджень протягом одного тижня, ще два-три тижні тому цей показник сягав 150 тисяч тестів», — повідомив Кузін.
Кількість смертей, за його словами, цього року висока: за тиждень зареєстровано понад 200 смертей від COVID-19.
Однак запроваджувати загальнодержавний карантин, як це було у 2020–2021 роках, МОЗ не планує. За словами Кузіна, протиепідемічні заходи впроваджуватимуться на рівні областей.
Наразі на території України циркулює штам «омікрон». Він більш заразний, проте менша кількість хворих потребує лікування киснем.
varta1.com.ua: Новини

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу

На Закарпатті вирок отримав чоловік, який підпалював авто військових
Чоловік зумисно перешкоджав діяльності ЗСУ на Закарпатті, підпалюючи авто

Обмежено придатним не загрожує розшук, якщо вони не отримають повістку на ВЛК і не пройдуть її до 5 лютого
У законодавстві про військовий обов’язок і військову службу більше немає визначення «обмежено придатний»
Найкоментованіше
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
- У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
- На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
- Українець у багажнику намагався вивезти живого крокодила до Польщі
Найчитаніше
- Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ярослав Василишин
- У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
- У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
- На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх
Коментарі