Данілов розповів, чи можливий повторний наступ росії на Київ

Росіяни не виключають для себе питання, які вони поставили 24 лютого

Олексій Данілов наголосив, що Україна контролює ситуацію на кордоні з білоруссю, а також щодня отримує дані розвідки стосовно того, що там відбувається.
Повторний наступ росії на Київ навряд чи вдасться.

Крім того, наразі Україна контролює ситуацію на кордоні з білоруссю.

Про це Секретар РНБО Олексій Данілов сказав в інтерв’ю «LB.UA».

«Росіяни не виключають для себе питання, які вони поставили 24 лютого, коли перейшли в активну фазу — це знищення нас як держави, ліквідація військово-політичного керівництва нашої країни. Вони своїх планів не міняли. Тому для нас у цьому нічого дивного немає. Інша річ, що це їм не вдалося, і будемо вважати, що навряд чи вдасться», — переконаний секретар РНБО. 

Данілов додав, що Україна контролює ситуацію на кордоні з білоруссю, зокрема, щодня отримує дані розвідки стосовно того, що там відбувається.

Секретар РНБО повідомив, що Україна вживає «певних заходів» — серед іншого «була перевірка областей за дорученням президента, які є прикордонними до білорусі, наскільки ми готові будемо зустрічати, якщо буде відкритий наступ з боку білорусі».

Данілов підкреслив, що розвідка вважає, що цього, наразі, не буде. 

Нагадаємо, розпочалася нова стадія війни: що це означає.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим