Данілов відповів, скільки ракет залишилося в РФ

Скільки ракет від своїх запас ворог втратив

У РФ в арсеналі залишилося менше 30 % високоточних ракет від тієї кількості, яка була станом на день вторгнення в Україну. Проте, ще є досить велика кількість ракет радянських зразків.

Про це розповів секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов в інтерв’ю «Радіо НВ».

«Цей час уже наближається. Наша розвідка працює бездоганно. Ми знаємо з математичною похибкою кількість ракет, що залишилися на території російської федерації. Йдеться саме про високоточні, які для нас мають найбільший клопіт», — відповів Данілов на запитання, яка кількість ракет залишилася у РФ і чи близько той час, коли окупанти не зможуть ними користуватися.

За словами секретаря РНБО, в РФ «ще трохи є» ракет радянського зразка, зокрема зенітних С-300, хоча їх набагато менше, ніж було від початку вторгнення.

«Я не маю права називати абсолютні цифри, які ви хотіли б від мене почути. Але якщо брати відсотки, то йдеться про те, що залишається 25–28 % від загальної кількості, яка була у них на 24 лютого», — додав Данілов.

Також генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів, що в росії ще достатньо ракет, щоб обстрілювати Україну.

Зокрема військовий експерт, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибицький вважає, що росії мінімум на три роки вистачить ракет для нанесення ударів по території України.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена