Данілов заявив, що процеси розпаду росії вже тривають
Він зазначив, що одним із основоположних факторів, які досі стримують розпад — це наявнісь ядерної зброї
Перші 2–3 тижні після початку повномасштабного вторгнення в лютому були вирішальними для російських окупантів, натомість тоді розпочався крах їхньої армії.
Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі «24 каналу».
Данілов зазначив, що одним із основоположних факторів, які досі стримують розпад країни-агресорки, є наявність у неї ядерної зброї. У цьому контексті країнам Заходу важливо, щоб зберігався контроль над ситуацією. Тож вони шукають того, хто може бути наступником путіна.
«Ми маємо розуміння, що Заходу не дуже приємно, якщо ситуація стане неконтрольованою. Вони вже зараз шукають, хто буде наступником після Путіна. І на сьогодні усвідомлюють, що цю ситуацію потрібно тримати під контролем. Думаю, їм набридли всякі експерименти з 1991 року з росією, де був короткий проміжок нібито демократії, яка проіснувала не більш ніж 1,5–2 роки», — сказав Данілов.
Секретар РНБО наголосив, що росія приречена на розпад і ці процеси тривають, однак він уточнив, що це точно не станеться швидко.
Данілов вважає, що скоро серед росіян з’явиться багато тих, хто намагатиметься відмежуватися від дій путіна. А місцеві олігархічні групи можуть стати дійсно неконтрольованими, якщо в росії все ж реалізують рішення створити «приватні» армії.
«Це й буде той «паркан», через який путін навряд чи зможе перестрибнути», — вважає Данілов.
Нагадаємо, у РНБО назвали співвідношення втрат України та росії в ході контрнаступу ЗСУ.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові на Левадівське озеро повернули лебедів після зимівлі
- В Україні запустили кешбек на пальне: повний перелік АЗС та умови виплат
- У Львові шахед атакував СБУ
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- Росіяни продовжують бити по будівлях ТЦК: сьогодні атакували у Сумах (ФОТО)
Коментарі