ДБР досі не наклало арешт на майно дружини Гринкевича

Попри повідомлення про арешт

У ДБР знову повідомили про арешт майна дружини львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича Світлани. Про це пише hromadske.

«Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва накладено арешт майна (...) у праві власності Гринкевич Світлани Степанівни… А саме: на 2 квартири, 4 земельні ділянки, житловий будинок і гаражний бокс. На житловий будинок та земельну ділянку, вказаною ухвалою слідчого судді також накладено арешт», — повідомили у ДБР.

У реєстрі майнових прав станом на 7 лютого цих арештів так і не з’явилося. Немає такої інформації щодо майна всіх інших членів родини, а саме: Світлани Гринкевич, її матері Ірини Федак та колишньої нареченої Романа Гринкевича — Соні Морозюк.

Юрист Ярослав Бутирін уточнив, що ухвала слідчого судді про арешт майна Світлани Гринкевич, про яку сказали у ДБР, найімовірніше, є. 

«В реєстрі її нема, бо вона не публікується. Або слідчий ще не отримав ухвалу на руки, або не відніс її реєстратору, вважаючи що і так зійде. Може навіть відніс, але її ще не внесли в Державний реєстр нерухомого майна. Ну і залишається мінімальний шанс, що вони прямо збрехали», — пояснив юрист. 

Читайте також: дочка Гринкевичів вперше прокоментувала скандал з родиною.

У відповідь на питання про арешт галереї та двох квартир у Києві, які належать Соні Морозюк, та двох квартир мами Світлани Гринкевич, Ірини Федак, у ДБР послалися на «таємницю слідства». 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт