ДБР Львова передала до суду справу нацгвардійця, який планував убивство на замовлення (ФОТО)

Він діяв разом зі спільником, іноземцем.

Слідчі Територіального управління ДБР Львова завершили досудове розслідування стосовно інструктора з бойової підготовки однієї з військових частин Нацгвардії з Прикарпаття та громадянина Білорусі, які планували вбивство представника місцевого забудовника. Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Зазначається, що, влітку минулого 2021 року, військовослужбовець разом з громадянином Білорусі отримали замовлення на вбивство представника однієї з фінансово-промислових груп Прикарпаття.

«Спільники підготували засоби конфіденційного зв’язку, технічні пристрої для моніторингу руху транспорту, автомобіль, зброю та боєприпаси. Вони стежили за жертвою, вивчали його спосіб життя та щоденні маршрути, щоб визначити найбільш сприятливі для вчинення злочину місце і час», — повідомили у ДБР.

Реалізувати свій план чоловіки не встигли — за декілька днів до злочину їх викрили ці.

Військовослужбовця та іноземця обвинувачують у підготовці до вбивства, вчиненого на замовлення за попередньою змовою групою осіб, та у придбанні, носінні та зберіганні вогнепальної зброї без дозволу (ч. 1 ст. 14, п. 11, п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 15 років.

Слідство щодо замовника триває.

Фото: ДБР

Читайте також