ДБР не знає де зараз перебуває Роман Гринкевич

Син Ігоря Гринкевича

Станом на 18 січня, невідомо, де перебуває Роман Гринкевич — син львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, якому повідомили про підозру за статтями про шахрайство та створення злочинної організації у справі про збитки через неякісні закупівлі для Міноборони. Про це заявила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян в ефірі телемарафону.

«Вчора ми повідомляли про ряд невідкладних обшуків, щоб знайти і затримати членів цього злочинного угруповання,  втому числі сина львівського бізнесмена. На жаль, мушу констатувати, що його поки не знайшли. Але підозра у шахрайстві та участі в злочинні організації йому оголошена в установленому законом порядку. Його оголошено в розшук. Офіційно — кордон він не перетинав», — повдомила Сапьян.

Вчора, 17 січня у справі Гринкевича затримали ще 3 людей — двох директорів фірм, які виконували замовлення для Міноборони, та ще одну довірену особу. Сам Ігор Гринкевич зараз перебуває в СІЗО.

Читайте також: суд арештував майно сімʼї Гринкевичів

Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича затримали на спробі підкупу одного з керівників слідчого управління ДБР. Бізнесмен пропонував 500 тис. доларів за зняття арешту з майна підконтрольних йому компаній, накладеного в рамках кримінального провадження. Компанії Гринкевича є одним із найбільших постачальників Міноборони, розслідування щодо зловживань на закупівлях триває. За попередніми даними, сума збитків складає понад 1 млрд грн.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт