ДБР оголосило підозру двом львівським патрульним, які затримали голову секретаріату Комітету Верховної Ради з протидії корупції Юрія Сорочика
Патрульних Івана Ляховича і Ростислава Зворського підозрюють у перевищенні повноважень. Ст 365 ч. 2. про це, на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook», написала львівська журналістка Вікторія Балицька.
«Тепер цікаво, чи слідство Львівського ГУНП оголосить підозру Сорочику? І чи погодить прокуратура таку підозру, навіть якщо уявити собі в сміливих фантазіях принциповість слідчого? Чомусь думаю, що ні», — йдеться у дописі Балицької.
Нагадаємо, 26 січня, близько 22:00 год., на кільцевій дорозі між Рудно і Рясною-Руською патрульні зупинили автомобіль «BMW X5», бо він рухався без увімкнених фар ближнього світла.
За кермом була жінка (ймовірно, донька чиновника), а у салоні знаходився її батько.
За інформацією джерела, пасажир почав агресивно себе поводити, ображати патрульних, а згодом вдарив одного із низ кулаком в обличчя.
Патрульний із підозрою на черепно-мозкову травму звернувся до лікарів. Держслужбовець теж відвідував травмпункт із забоями. Він стверджував, що його побили поліцейські.
На водійку таки склали протокол про адмінпорушення.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі