ДБР повідомило про підозру в державній зраді антиукраїнському блогеру

Чоловік запропонував свої послуги як «місцевого рупора» з антиукраїнської пропаганди

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру у державній зраді та посібництві державі-агресору громадянину України, пропагандисту так званої «ДНР» Андрію Лисенку. Про це повідомили у прес-службі ДБР 4 липня.

«Встановлено, що мешканець Донецька веде активну пропагандистську діяльність проти суверенітету, незалежності та цілісності України на власних каналах у соціальних мережах, де його авдиторія сукупно сягає понад 240 тисяч осіб», — йдеться у повідомленні.

Чоловік запропонував свої послуги як «місцевого рупора» з антиукраїнської пропаганди представникам країни-агресора.

«Зафіксована його співпраця із депутатом окупаційної адміністрації Донецької області, а також представником політичної партії РФ «Справедливая Россия». З моменту повномасштабної збройної агресії РФ пропагандист розміщує на своїх каналах антиукраїнську інформацію, просуває ідеї «Великой России»», — додали в ДБР

У своїх матеріалах так званий «блогер» дає максимально негативну оцінку діям української влади, Збройних сил України, принижує та дезінформує проукраїнсько налаштованих громадян.

Блогер підозрюється у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, та у пособництві державі-агресору (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.

Досудове слідство триває.

Нагадаємо, раніше в Україні викрили наркоторговців зі спецслужб РФ.