ДБР проводить обшуки у головному офісі фіскалів
Державне бюро розслідувань проводить обшуки у головному управлінні Державної фіскальної служби України. Податківців звинувачують у завданні збитків державі на 630 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба ДБР.
Окрім головного офісу ДФС, обшуки провели на Харківській митниці та у головному управлінні ДФС у Харківській області, де здійснили виїмку документів.
У ДБР зазначають, що харківські податківці цілеспрямовано не здійснювали митного контролю за товарами міжнародної компанії-виробника тютюнової продукції. Крім цього, керівництво ДФС ухвалило рішення скасувати штрафи проти цієї тютюнової компанії. Через ці дії, за підрахунками ДБР, державі завдали 630 мільйонів гривень збитків.
«Кримінальне провадження розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2. ст. 367 Кримінального Кодексу України — службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило особливо тяжкі наслідки», — зазначили у ДБР.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі