ДБР спростовує інформацію, що «дніпровський стрілок» скоїв самогубство
Артемій Рябчук живий і перебуває під вартою
У ДБР спростували поширену в інформаційному просторі інформацію щодо можливого самогубства «дніпровського стрілка» Артемія Рябчука.
Як повідомляє ДБР, «сьогодні в інформаційному полі поширюється чутка щодо самогубства Артемія Рябчука, якого підозрюють у розстрілі військовослужбовців Нацгвардії у Дніпрі. Дана інформація повністю не відповідає дійсності.
Підозрюваний перебуває під вартою, його життю і здоров’ю нічого не загрожує. Державне бюро розслідувань робить усе можливе аби якнайшвидше завершити досудове розслідування у цій резонансній справі і притягнути винних до відповідальності».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У Києві пʼяний водій BMW збив двох велосипедистів, один - загинув (ВІДЕО)
- У Генштабі спростували інформацію про звільнення Сирського та Гнатова
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
Найчитаніше
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- На Львівщині сталася смертельна ДТП
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
Коментарі