ДБР викрило військкома із Запоріжжя, який незаконно нарахував підлеглим 1 млн грн

Підвищені виплати

За даними слідства, військові «жили за вільним графіком і навіть мали можливість виїжджати до дому у вихідні»

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього керівника Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, якого підозрюють в організації корупційної схеми з бойовими виплатами підлеглим.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

Перебуваючи на посаді військкома без законних підстав він відправив наближених до себе підлеглих в одну з бригад ЗСУ нібито для виконання бойових завдань.

За даними правоохоронців, ці військові не були призначені на посади в підрозділі, не брали участі у боях і, як стверджують у ДБР, безпідставно перебували у прифронтовій зоні.

За даними слідства, військові «перебували там як у відпустці, жили за вільним графіком і навіть мали можливість виїжджати до дому у вихідні»

Правоохоронці акцентують, що таким чином семи військовослужбовцям, які не брали участь у бойових діях, нарахували понад мільйон гривень виплат.

Колишнього військкома обвинувачують у перевищенні службових повноважень, вчинених в умовах воєнного стану. Якщо його вину буде доведено, йому загрожує до 12 років увʼязнення.

Читайте також: Наприкінці тижня конфлікт між Польщею та Україною може закінчитись

Суд вже арештував його майно: квартиру в Запоріжжі та три земельні ділянки в Запорізькій області. Також кримінальні провадження щодо інших учасників схеми тривають.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб