ДБР з'ясовує обставини загибелі курсанта під час стрибку з парашутом
Це був його 12-й стрибок
ДБР розпочало досудове розслідування за фактом загибелі курсанта одеської Військової академії під час навчально-тренувальних стрибків з парашутом. Про це інформує пресслужба ДБР.
Трагедія трапилася 14 травня 2024 року на базі одного з українських аеродромів.
Тренувальний стрибок курсант 2 курсу факультету підготовки спеціалістів Військової розвідки та Сил спеціальних операцій здійснив на висоті 600 метрів.
Стабілізаційний парашут зачепився за вертоліт, пошкодився та обмотався довкола ноги курсанта, а також перешкодив відкриттю основного парашута. Юнака почало обертати в повітрі, а запасний парашут не встиг повністю розкритися.
19-річний хлопець загинув одразу на місці події.
Слідство перевірятиме, чи відбувалася належна підготовка та інструктаж курсантів під час польотів, дотримання правил під час проведення навчально-тренувальних стрибків, експертиза встановить чи був правильно укладений парашут.
Це вже був 12-й стрибок юнака за період навчання.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі