Де можуть атакувати мобілізовані росіяни: оцінка експерта
На сьогодні тривають позиційні бої практично по всій лінії фронту
Найімовірніше, що всі зібрані під час мобілізації сили РФ використовуватиме для стримування контрнаступу ЗСУ.
Україна наразі перехопила стратегічну ініціативу у війні, але не треба плутати це зі стратегічним переламом.
Про це військовий експерт Петро Черник розповів у інтерв’ю «УНІАН».
«Атакувати вони можуть спробувати на будь-якому напрямку, включаючи північну ділянку кордону. Можуть спробувати повторно вдарити і по Київщині, і по Сумщині, навіть з території білорусі. Та якісних сил для того, щоб проривати нашу оборону, на мій погляд, у них немає», — сказав експерт.
За його словами, зараз важко сказати, чи варто чекати від окупантів нових тактичних вимірів або виправлення логіки дій. На сьогодні тривають позиційні бої практично по всій лінії фронту і ворог перейшов у глуху оборону.
За оцінками Черника, до перемоги України у війні ще далеко.
«Найімовірніше, всі зібрані під час мобілізації сили будуть використовуватись Кремлем для стримування нашого контрнаступу. Головне, що я можу точно констатувати: стратегічну ініціативу у війні перехопили ми. Але не треба плутати це зі стратегічним переломом. Стратегічний перелом — це коли темпи наступу такі стрімкі, що можна розрахувати, за який час вдасться визволити всі території. Ми поки що не зайшли в момент перелому. Так, ми виграли блискучу, феноменальну битву. Але до перемоги у війні ще далеко», — пояснив військовий експерт.
Він додав, що через кілька тижнів розпочнуться дощі, стане холодно, і теперішня фаза війни стихне. Адже воювати в таку погоду неймовірно важко.
Нагадаємо, експерт спрогнозував, коли почне воювати перша хвиля мобілізованих росіян.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі