Декілька шкіл в Україні розпочали навчання у змішаному форматі

254986
254986


Міністерство освіти і науки України повідомляє, що інформація в соціальних мережах щодо запровадження дистанційного навчання на території всієї України є недостовірною. Про це інформують на сторінці МОН у «Facebook».
"У 2021/2022 навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря № 9 bit.ly/3zRj2hL, постановою Кабінету Міністрів України № 1236 bit.ly/3yMYJRs, а також згідно з Рекомендаціями щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти", — повідомили у відомстві.

Однак, у МОН зазначили, що в залежності від епідситуації на території України встановлюються рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рівень епідемічної небезпеки встановлюється одночасно на території всіх регіонів рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативою Міністра охорони здоров'я.


Рішення розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України. Також за вимогою МОЗ для очного навчання потрібно 80 % провакцинованих співробітників у колективі закладу освіти (у разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки).Декілька шкіл однак розпочали навчання у змішаному форматі.

"За оперативною інформацією департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, навчальний 2021/2022 рік розпочався 1 вересня Днем знань відповідно до освітніх програм закладів освіти в очному режимі.


Однак у окремих регіонах — Дніпропетровській (4 школи), Запорізькій (5 шкіл), Черкаській (1 школа) областях та місті Києві (2 школи) — освітній процес розпочався у змішаному форматі", — додали у МОН.