Декілька сотень воїнів стрілецького батальйону Львівщини склали присягу на вірність українському народові (ФОТО)
Чекаємо вашого повернення додому живими, здоровими та з перемогою!
![](/uploads/media/20/b9/20b91705ce0768bd3f67b55c325702de_w1600.jpg)
Сьогодні ще декілька сотень воїнів стрілецького батальйону склали присягу на вірність українському народові. Про це 27 липня повідомили у прес-службі ЛОТЦК та СП.
«До лав ЗСУ приєднались наші земляки й землячки з різних куточків Львівщини. Стрілецький батальйон, який склав присягу на цьому місці 5 місяців тому, став штурмовим батальйоном, який зараз віртуозно палить техніку окупантів, робить зі самих окупантів «добрих» і повертає український прапор на деокуповані території», - йдеться у повідомленні.
![](/uploads/media/c9/f4/c9f4f016e2defyz87907a98bd0f01c20_w1600.jpg)
![](/uploads/media/cb/0c/cb0c0b6374e0e27c50ebb8298401264d_w1600.jpg)
![](/uploads/media/a1/a7/a1a7a78076cdac79a26ff6e58feab701_w1600.jpg)
![](/uploads/media/d6/8f/d68ff4yzf26b0b21f2b987f0165dc622_w1600.jpg)
![](/uploads/media/f7/6f/f76f021528f219db8e392c2b0d9aa02c_w1600.jpg)
![](/uploads/media/4c/dy/4cdyzbd93d070b9e9813dbc7dc651812_w1600.jpg)
Привітати Захисників України прийшли Максим Козицький, голова Львівської обласної військової адміністрації та Олександр Тіщенко керівник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
Дорогі захисники, бийте окупантів і бережіть себе та одне одного. Чекаємо вашого повернення додому живими, здоровими та з перемогою.
Робимо те, що від нас залежить, аби у вас було все необхідне для цього. В єдності – вистоїмо.
В єдності – переможемо.