Депутат Брагар не приїхав на зустріч з власницею Шаріка

1497018
1497018

Депутат фракції «Слуга народу» Євгеній Брагар не приїхав на обіцяну зустріч до пенсіонерки, якій пропонував продати собаку «елітної породи» і таким чином сплатити комунальні послуги. Про це повідомляє «УНІАН».

Зранку на депутата в рідному селі пенсіонерки у Кропивницькому районі чекали місцеві мешканці. У руках вони тримали плакати з написами: «Продай слугу — купи собаку», «Я люблю свою країну, я люблю свою дружину, я люблю свою собаку», «Де 4000$ для вчителів».

8 лютого, о 10.00 год., у Будинку культури мав виступити Євгеній Брагар. Втім, депутат не приїхав і вже не відповідав на телефонні дзвінки.

Як повідомляв «УНІАН», депутат «Слуги народу» Євгеній Брагар в ефірі одного з телеканалів порадив пенсіонерці продати собаку «елітної породи», щоб отримати можливість заплатити за комуналку. Після цього в соціальній мережі розгорілося жваве обговорення. Багато людей розкритикували та висміяли таку пораду депутата. Згодом Брагар за свої слова вибачився і заявив, що «новий у політиці, а тому ще не навчився відповідати на чутливі питання».

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав народних депутатів під час спілкування з людьми більш зважено ставитися до своїх слів, «не лише під час ефірів, але й під час нашої роботи та спілкування з людьми. Я розумію, що у нас теж є можливість робити помилки, як і у всіх інших, однак відповідальність, яка лежить на народних депутатах, більша, ніж на інших».