Депутат Київради заявив, що у місті можуть зробити громадський транспорт безкоштовним

Наразі міська влада не коментувала можливість запровадження безкоштовного проїзду

Проїзд у громадському транспорті Києва потенційно може бути безкоштовним, оскільки на його фінансування вже виділяються значні кошти з міського бюджету. 

Таку думку висловив депутат Київради Андрій Вітренко в ефірі "Київського часу".

За його словами, функціонування київського метрополітену протягом року обходиться бюджету міста у 11-13 млрд грн. Водночас влада не пояснює, чому ці кошти не можуть бути використані для забезпечення безоплатного проїзду для мешканців столиці.

"Компенсація тарифів на метро становить 5 млрд грн, на електротранспорт – 2,6 млрд грн, на автотранспорт – 1,2 млрд грн. Однак чіткого економічного обґрунтування цих цифр немає, оскільки немає прозорої методики розрахунку тарифів на проїзд", – заявив Вітренко.

Наразі міська влада не коментувала можливість запровадження безкоштовного проїзду.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю