Депутат від «Слуги народу» скористався своїми повноваженнями і втік за кордон (ФОТО)

Після відрядження до Румунії не повернувся в Україну

Фото: Чернівецька обласна рада

Депутат від «Слуги Народу», керівник відділу міжнародних зв'язків та транскордонного співробітництва Чернівецької облради Олексій Волощук після робочої поїздки до Румунії не повернувся до України, повідомляє «Еспресо».

Як зазначається Волощук їздив у робочу поїздку із заступником Чернівецької облради Миколою Гуйтором. Однак останній повернувся до України.

Водночас в облраді журналістам заявили, що Олексія Волощука звільнено з посади.

Олексій Волощук був викладачем Чернівецького національного університету. У 2020 році балотувався до Чернівецької міської та обласної рад від партії «Слуга народу». У 2015 році також балотувався від партії «Відродження». Жодного разу не пройшов.

Депутатом облради політик у вересні 2023 році. Він замінив Олексія Грушка, який склав свій мандат у березні того ж року.

Депутати-втікачі з України

Депутат з Волині від фракції «За майбутнє» Роман Савчук під час війни втік за кордон, його позбавили мандата.

Також депутат Тернопільської обласної ради Ярослав Захарків у 2023 році виїхав за кордоні, а 3 травня цьогоріч прислав у раду лист, щоб дистанційно позбавити його депутатських повноважень. Також депутат зі Львівщини та ексочільник муніципальної варти Чорткова втекли за кордон під виглядом волонтерів.

Читайте також: на Львівщині 19-річний юнак розробив маршрут полями та лісом, по якому військовозобов’язані переходили через кордон.

Крім того, депутат Ужгородської міськради Андрій Погорєлов з Москви надіслав заяву про припинення повноважень.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також