Державного виконавця, що вимагав хабар посадили під домашній арешт

_Nachalnika_kriminalno_vikonavchoyi_inspekciyi_Hmelnichchini_posadili_pid_domashniy_aresht_1_2016_01_04_05_18_29
_Nachalnika_kriminalno_vikonavchoyi_inspekciyi_Hmelnichchini_posadili_pid_domashniy_aresht_1_2016_01_04_05_18_29

16 червня 2017 року слідчим відділом прокуратури області спільно із співробітниками спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України у Львівській області задокументовано факт одержання неправомірної вигоди в розмірі 1 тис доларів США державним виконавцем одного з районних відділів державної виконавчої служби міста Львова Головного територіального управління юстиції у Львівській області.  Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Львівської області.
Зазначимо, що останній вимагав вказану суму коштів від боржника за невжиття заходів до стягнення коштів у виконавчому провадженні.
Наразі виконавцю вже повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, а саме за ч.1 ст.368 КК України.
17 червня Галицьким районним судом міста Львова за клопотанням прокуратури області йому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту та відсторонено від займаної посади.
За вчинення вказаного злочину хабарнику загрожує покарання до 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.