"Дешеві балалайки" та "в*тні курки": кримські сепаратистки-претендентки на Євробачення оскандалилися (відео)
Фіналістки Національного відбору на Євробачення-2019, дует «ANNA MARIA» дали скандальне інтерв’ю журналісту Роману Скрипіну, під час якого заявили, що «війни в Україні немає», а також відмовилися визнавати анексію Криму РФ. Відтепер Львів закритий для виступів скандальних претенденток на Євробачення — стверджує видання «Форпост».
У студії дівчата заявили, що «Україна не веде війну з Росією, а конфлікт просто називається АТО». Що стосується їхньої позиції щодо Криму, Анна і Марія зазначили, що «Україна втратила півострів», водночас вони не вважають, що він окупований РФ.
«В Україні немає війни з Росією, це називається АТО. І взагалі, для чого ви це запитуєте? Слухайте, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати на подібне. Ми не обговорюємо політику, ми — музиканти. Питання про війну ставте політикам, а не нам», — судомилися під прицільним інтерв’ю Скрипіна близнючки ANNA та MARIA.
Крім цього, журналіст запитав у дуету про участь у концертах з нагоди 9 травня, а також підтримки маршу «Безсмертного полку», ініційованого Москвою. Колишні кримчанки зазначили, що не вважають свій вчинок поганим і відкрито сказали про те, що досі підтримують радянське свято «Великої Перемоги», яке в Україні є Днем скорботи й пам’яті.
«Ми сприймаємо свій виступ на »Інтері« просто як пісню. Для нас вшанувати пам’ять ветеранів війни було важливо. Парад »Безсмертного полку« придумали в Росії, але нам абсолютно все одно. Ми знаємо також, що в Україні заборонена георгіївська стрічка, але її можна надіти, а можна зняти, у нас же просто пам’ять всередині», — висловилися артистки.
На думку сестер Опанасюк, з Кримом трапилися «два кордони — український і російський». При цьому сам півострів залишився колишнім.
Зазначимо, що в кінці ефіру в студію подзвонив глядач, який у нецензурній формі «осадив» кримських «народних артисток»: "Ці істоти — просто російські б**ді, сенсу розмовляти з ними немає. Вибачте, що в прямому ефірі. З повагою до вас, без поваги до цих істот".
https://youtu.be/YKdaZyIsqYg
У мережі шквал обурення через скандальне інтерв’ю дуету «ANNA MARIA» з Криму. Користувачі назвали сестер «дешевими балалайками» і «в*тними курками». Також деякі з них закликали максимально поширювати відео бесіди, «щоб українці не надумали голосувати за них на Нацвідборі».
Після такого у місті Лева співачок-сепаратисток не раді бачити. «У Львові їх не буде! Сподіваюсь, і на Євробаченні також», — прокоментував скандал Олег Радик, ГО «Економічний бойкотний рух».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Штрафи за паркування відтепер відображаються в застосунку "Дія"
Раніше в цифрових сервісах відображалися лише штрафи за порушення ПДР
В українок з’явилася нова фобія: дізнатися на кордоні, що перебуває в розшуку ТЦК і невиїзна
Киянка опинилася в розшуку ТЦК, хоча не ставала на облік
Потяги можуть зупиняти заздалегідь, а пасажирів – евакуйовувати: "Укрзалізниця" змінює правила для пасажирів
"Укрзалізниця" змінює правила через атаки окупантів по пасажирських поїздах
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі