Деталі вибуху на білоруському аеродромі: пошкоджено російський літак
Вибухівку могли скинути з повітря
![](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/b5/65/b5652a5fc311404b884411fe6d26ce22nb6gunk6rz6jaqe_image.jpg)
Вранці 26 лютого на військовому аеродромі «Мачуліщі» в Білорусі пролунали два вибухи. Пошкоджено російський військово-транспортний літак та снігоприбиральну техніку.
Район аеродрому оточений, військові та співробітники ДАІ перевіряють усі автомобілі, які проїжджають.
Про це повідомляє BYPOL.
Ймовірно, на літак скинули вибухівку «з невідомого об'єкта». Також 26 лютого до «Мачулищ» прибув російський борт ІЛ-76 з номером RF-86843. Раніше він прилітав до Білорусі у лютому 2022 року.
Ініціатива BYPOL додає, що російський літак ймовірно отримав серйозні пошкодження та тривалий час більше не зможе літати. Відповідальні за вибух ймовірно білоруські партизани.
«Унаслідок 2-х вибухів постраждали передня і центральна частини літака, пошкоджено авіоніку та радіолокаційну антену. Пошкодження серйозні, літак точно вже нікуди не полетить. Подія сталася під час роботи поблизу цього літака снігоприбиральної техніки. Напевно, як це вже неодноразово траплялося на російських військових об'єктах, хтось знову не дотримувався заходів пожежної безпеки і курив біля борту», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Білорусі в неділю, 26 лютого, на військовому аеродромі «Мачулищі», звідки злітають російські ракетносці МіГ-31, пролунало два вибухи.
varta1.com.ua: Новини
![12-річна дівчинка постраждала під час пожежі на Львівщині](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/b1/d8/b1d8230710df4d66a63aa94873b8c75e3pqznxtmeezdcho_conv_image-small-16x9.jpg)
12-річна дівчинка постраждала під час пожежі на Львівщині
Дитину з опіками госпіталізували до лікарні
![На Львівщині упродовж дня загорілися два автомобілі (ФОТО)](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/9d/af/9dafd1a173ab4df48dfcb1433e88d05687vx3squajbjgjc_conv_image-small-16x9.jpg)
На Львівщині упродовж дня загорілися два автомобілі (ФОТО)
Обидва автомобілі були повністю охоплені вогнем
![На Рівненщині під час пожежі у житловому будинку загинув чоловік](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/18/1c/181cb3d4420147dd9d830d6bbae616c5mjwiuqhfux6xteh_conv_image-small-16x9.jpg)
На Рівненщині під час пожежі у житловому будинку загинув чоловік
Причина займання та розмір збитків наразі встановлюються
Найкоментованіше
- Для боротьби з ухилянтами існує ідея блокування їх банківських карток
- Мобілізований з військової частини наводив ракетні удари по західному регіону України (ФОТО)
- Економічна угода, яку США запропонували Україні, викликала жах і паніку в Києві, - The Telegraph
- Кількість добровольців бажаючих піти служити за «контрактом на мільйон» вже йде на десятки тисяч
- путін імітує переговори, щоб приховати намір захопити всю Україну, - NBC
Найчитаніше
- З фронту надійшла звістка про загибель 31-річного воїна з Львівщини
- Келлог назвав новий термін завершення війни в Україні
- У Львові правоохоронці затримали працівника стратегічного підприємства
- У Львові на три доби запроваджено І рівень небезпеки
- У Львові чоловік вистрілив з пістолета дружині у голову (ФОТО)
Коментарі