Дідусь застрелив онука та заявив, що той у ЗСУ (ФОТО,ВІДЕО)

Підозрюваний у всьому зізнався

Фото: поліції Одеської області

У селі Нерубайське Одеської області 84-річний дідусь вбив свого 41-річного онука. Він розстріляв чоловіка та закопав його тіло у дворі. Сусідам ж підозрюваний заявив, що онук вирішив приєднатися до ЗСУ. 

Про це повідомила поліція Одеської області. 

До поліції звернулась знайома 41-річного чоловіка та заявила про його зникнення. Слідчі встановили, що востаннє чоловік заходив у гості до свого 84-річного дідуся і після цього загадково зник. 

За даними правоохоронців, трагедія сталась наприкінці квітня. 41-річний онук прийшов у гості до свого дідуся. Раптово між ними спалахнув конфлікт. Тоді літній чоловік взяв помпову рушницю та вистрелив онуку в голову. Той помер. Вночі пенсіонер закопав тіло покійного на подвір'ї, у ямі, де планували встановити вітряк. 

Фото: поліції Одеської області

Сусідам дідусь розповідав, що його онук приєднався до ЗСУ. Під час обшуків у помешканні підозрюваного вилучили рушницю та знайшли тіло 41-річного чоловіка. 

Фото: поліції Одеської області

Дідуся затримали і він зізнався у злочині. Чоловіку інкримінують частину 1 статті 115 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі. 

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів

Читайте також