Дію визнано одним із найкращих винаходів світу за версією журналу Time
"Дія" потрапив до списку найкращих винаходів світу 2024 року за версією журналу TIME
Додаток "Дія" увійшов до списку найкращих винаходів світу у категорії "Програми та програмне забезпечення" за версією журналу TIME у 2024 році.
Щороку TIME обирає 200 винаходів, які змінюють світ. "Дія" потрапила до TIME Best Inventions 2024 у категорії "застосунки та програмне забезпечення". Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Додаток "Дія" отримав нагороду саме за шлюб онлайн, адже це перший у світі повністю цифровий процес одруження.
«Дія», яка вже має понад 21 мільйон користувачів, стала важливим кроком на шляху цифрової трансформації України. Вона забезпечує не тільки зручний доступ до державних послуг, але й підкреслює готовність держави використовувати інноваційні рішення для підтримки своїх громадян у складні часи. Ідея розробити додаток, що надає можливість отримувати десятки послуг онлайн, зокрема посвідчення особи, реєстрацію автомобіля, замовлення паспортів та інші важливі послуги, стала надзвичайно корисною в умовах війни.
Щоб надати можливість іншим країнам перейняти український досвід цифровізації, Міністерство цифрової трансформації України вирішило відкрити код «Дії». Це не лише свідчить про впевненість у надійності й безпеці продукту, а й створює умови для поширення цифрових інновацій, які можуть бути корисними й іншим державам.
Раніше таке визнання отримали OpenAI GPT-4, Zoom та Duolingo.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі