Дію експериментального маршруту сполученням «Аеропорт — Залізничний вокзал» продовжено ще на місяць
Дію експериментального автобусного маршруту, який курсує за напрямом «Аеропорт — Залізничний вокзал» продовжено ще на місця. Про це інформують у прес-службі міської ради.
Нагадаємо, що експериментальний маршрут запроваджено ще з 10 квітня. На маршруті працює один великий автобус, середній інтервал між рейсами - півтори години.
Цей маршрут запроваджували рівно на один місяць, після чого планували аналізувати доцільність запровадження його на постійній основі.
У міській раді заявили, що вартість проїзду залишається 20 грн.
«На прохання керівництва Львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького управлінням транспорту ЛМР, після численних нарад та спільних зустрічей з ЛК «АТП-1» і представниками аеропорту, було прийнято рішення про відкриття тимчасового автобусного маршруту сполученням «Аеропорт — Залізничний вокзал». Зараз ми ще на місяць продовжуємо його роботу», — розповів Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1».
За його словами, остаточний графік роботи маршруту буде визначено завтра, після детального аналізу затрат часу на доїзд автобуса від аеропорту до залізничного вокзалу та у зворотному напрямку.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі