Діти з окупованих територій відвідають дитячий табір в Німеччині - Львівська районна рада
Із Запоріжжя
![](/uploads/media/11/0a/110a04e9f11856cf877a74b83952bf3b_w640.jpg)
Завдяки співпраці з Василівською районною радою Запорізької області реалізовано вже низку соціальних проєктів. Про це розповів голова Львівської районної ради Андрій Сулим і зазначив, що їхня делегація прибула 18 жовтня до Львівської районної ради
«Сьогодні з головою Василівською районною радою Олена Здор ми домовилися про те, що незабаром діти з Енергодару та Василівського району відвідають дитячий табір в Німеччині, де впродовж двох тижнів матимуть цікаву програму», - зазначив Андрій Сулим.
Також очільник вручив пані Олені Здор марку, приурочену Міжнародному альянсу за мир і єдність у Європі, у який теж входить Василівська районна рада.
«На жаль, місто Енергодар Василівського району знаходиться в окупації. І, навіть попри те, що їхня районна рада зазнала руйнувань, через обстріли агресора, вони не здаються, і роблять усе для наближення нашої перемоги», - додав Андрій Сулим.
Фото: Львівська районна рада
Нагадаємо, що Міжнародний альянс за мир і єдність у Європі пропагує відносини між органами місцевого самоврядування та розбудови спільної Європи, яка буде безпечна для нас всіх.
![](/uploads/media/0e/55/0e558d876f865e1bbcf2998f20e8860d_w640.jpg)
Президент України розповів, як стартує оновлення Міноборони
Зеленський зазначив, що в оборонному відомстві буде більше цифровізації та чіткості в постачанні у війська
![](/uploads/media/91/9d/919d58b5f7eef8f411a0d1c60b6f4e9d_w640.jpg)
«Винахід росії викреслено»: Україна припинила визнавати молдовську мову
Відтепер існує лише одна офіційна мова — румунська
![](/uploads/media/39/5d/395d8bd2fa72440b819ea0d0233a1246_w960.jpg)
Окупанти продовжують штурмувати на кількох напрямках: що зараз відбувається на фронті
Що відбувається із масштабним наступом окупантів на Авдіївку