Діти з окупованих територій відвідають дитячий табір в Німеччині - Львівська районна рада

Із Запоріжжя

ФОТО: Львівська районна рада

Завдяки співпраці з Василівською районною радою Запорізької області реалізовано вже низку соціальних проєктів. Про це розповів голова Львівської районної ради Андрій Сулим і зазначив, що їхня делегація прибула 18 жовтня до Львівської районної ради

«Сьогодні з головою Василівською районною радою Олена Здор ми домовилися про те, що незабаром діти з Енергодару та Василівського району відвідають дитячий табір в Німеччині, де впродовж двох тижнів матимуть цікаву програму», - зазначив Андрій Сулим.

Також очільник вручив пані Олені Здор марку, приурочену Міжнародному альянсу за мир і єдність у Європі, у який теж входить Василівська районна рада.

«На жаль, місто Енергодар Василівського району знаходиться в окупації. І, навіть попри те, що їхня районна рада зазнала руйнувань, через обстріли агресора, вони не здаються, і роблять усе для наближення нашої перемоги», - додав Андрій Сулим.

Фото: Львівська районна рада

Нагадаємо, що Міжнародний альянс за мир і єдність у Європі пропагує відносини між органами місцевого самоврядування та розбудови спільної Європи, яка буде безпечна для нас всіх.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також